Raper Logic to kolejny celebryta, który zainwestował pieniądze w Bitcoina

Emerytowany już raper Logic przekazał, że ostatnio nabył BTC warte 6 milionów dolarów. Jest to kolejny celebryta, który postanowił zainwestować pieniądze na rynku kryptowalut i podzielił się tym faktem z fanami.

Logic – Bitcoiny warte 6 milionów dolarów

Sir Robert Bryson Hall II, czyli Logic, szybko stał się ulubieńcem publiczności. Urodzony w 1990 roku raper, producent i streamer ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych i dwie nominacje do nagrody grammy. Mimo młodego wieku, w tym roku ogłosił przejście na emeryturę. Stwierdził, że właśnie został tatą i swój czas chce poświęcić rodzinie. Poza tym ceni swoją prywatność.

Jak widać Logic nie próżnuje i szuka alternatywnych metod pomnażania pieniędzy. Na Instagramie opublikował filmik, w którym obwieścił, że kupił BTC za bagatela 6 mln dolarów.

Przeglądając wykresy kryptowalut z ostatnich tygodni doskonale widać, że decyzja była strzałem w dziesiątkę. Ceny Bitcoina w październiku oscylowały w granicach 10000 do 14000 tys. dolarów za 1BTC. Jeśli raper nabył walutę w październiku to sporo na tej transakcji zarobił.

Bitcoin jest coraz bardziej popularny wśród gwiazd

Kilka dni przed Logicem, swoją inwestycję w Bitcoiny potwierdziła aktorka z serialu “Gra o Tron” Maisie Williams.

23-latka zapytała swoich fanów na twiterze czy powinna nabyć BTC. Mimo iż zdecydowana większość była na nie, to następnego dnia celebrytka podziękowała za radę i jednocześnie ogłosiła, że i tak je kupiła.

Coraz więcej gwiazd decyduje się na zakup Bitcoina. Coraz więcej z nich dzieli się tą wiadomością z fanami w mediach społecznościowych.

Jak myślicie? Czy gwiazdy telewizji mogą mieć wpływ na wzrost popularności Bitcoina? Prześlijcie opinię w komentarzach.

Sprawdź również:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Zainteresowanie inwestorów inwestycjami w kryptowaluty

Next Post

Uniswap w sklepie Google Play, czyli złodziej kradnący setki dolarów