Prognozy Shiba Inu na 2021 i 2022 rok. Czy osiągnie nowe szczyty?

Bitcoin Time

Jakie są perspektywy dla znanej kryptowaluty shiba po rajdzie obecnym? Jakie są prognozy na końcówkę roku 2021 oraz na kolejne lata?

Kryptowaluta shiba inu – której tokenem jest SHIB – poszybowała o ponad 166 procent w górę. Wszystko za sprawą prezesa Tesli – Eolona Muska oraz jego tweeta.

Tweet został opublikowany 4 października. W swojej dosyć krótkiej historii shiba inu notowała już kilkukrotnie niewiarygodne wręcz spadki oraz wzrosty. Nasuwa się zatem pytanie, co przyniosą następne miesiące? Czy temu tokenowi się uda utrzymać cenę, a może spadnie, czy też wciąż będzie notowała wzrost naprawdę niespotykany?

Wzrost ceny Shiba Inu Prognoza

Shiba inu, uruchomiony został w sierpniu ubiegłego roku. Jest to nawiązanie bezpośrednie do innej kryptowaluty, a więc do Dogecoina, który jest parodią sam w sobie na temat kryptoalutowej przestrzeni i nawiązuje bezpośrednio do psa prezesa Tesli – Elona Muska, który słynie z ogromnego entuzjazmu wobec aktywów cyfrowych.


W Shiba Inu możesz zainwestować bezpośrednio na platformie eToro.
Załóż darmowe konto na eToro klikając powyżej.

Same tematyczne monety wokół rady psów Shiba Inu zyskały na popularności. Wszystko za sprawą tego, że inwestorzy poszukują następnego aktywa cyfrowego takiego jak bitcoin, w którego zainwestować mogliby, aby jego cena przyniosła im zyski upragnione.

Shiba Inu Przykuwa uwagę inwestorów

Musimy zaznaczyć, że na pewno token shiba przyciągnął sporą już uwagę wśród inwestorów, kiedy to w maju jego wartość sama w sobie wzrosła o 2405 procent w przeciągu zaledwie trzech dni. Tym samym w dniu 10 maja został osiągnięty szczyt – 0,0000388 USD.

Czym był spowodowany rajd ceny? Ten rajd ceny był spowodowany pojawieniem się Elona Muska w telewizyjnym programie pod tytułem “Saturday Nigght Live”. Jego występ przyniósł w następstwie sporą wyprzedaż DOGE. Odniósł się on do kryptowaluty jako niesamowicie gorącego tematu, na którego puncie świat naprawdę oszalał.

Shiba Inu Czy osiągnie nowe szczyty? Elon Musk Prognoza na 2022

Jednak po takim krótkim epizodzie medialnym cena monety spadła wkrótce i przez dosłownie całe lato się wahała pomiędzy 0,000006 USD a 0,000008 USD.

Sprawdź również:

Od Redakcji:

Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania oraz opinie, poglądy, komentarze, wiadomości itp. znajdujące się w KryptoPay.pl nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.). Wszelkie dane, materiały, informacje, obliczenia, analizy, artykuły, opracowania oraz opinie, poglądy, komentarze, wiadomości itp. znajdujące się w Serwisie KryptoPay.pl nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715).
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Infinity App Czy Warto? Opinie

Next Post

W jaki sposób zarabiać więcej na giełdach na kryptowalut?