Polskie projekty z branży kryptowalutowej w Dubaju

Chociaż jeszcze trzydzieści lat temu Dubaj był pustynią, to dzisiaj możemy tam spotkać wieloryby. Wszystko za sprawą znacznie rosnącego zainteresowania kryptowalutami w tej części świata.

Polskie projekty z branży kryptowalutowej zdobywają Dubaj oraz uwagę inwestorów

Polską społeczność ucieszyć może fakt, że inwestorzy pochodzący ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich interesują się także naszymi projektami rodzimymi. W ostatnich dniach, poza takimi eventami jak Future Blockchain Summit oraz Crypto Expo Dubaj, odbyła się impreza, która była zorganizowana przez graczy czołowych z branży kryptowalut.

Blisko 300 osób – inwestorów oraz przedstawicieli projektów – spotkało się na Lotus Mega Yacht, aby porozmawiać o przyszłości branży. Jest to największy jacht w Dubaju.

Lista projektów z Polski na konferencji w Dubaju

Dubaj się otwiera na kryptowaluty

Dubaj to świetny przykład odpowiednio zarządzanego miasta, który wyznacza trendy w obszarze Smart City. Szejkowie doskonale sobie zdają sprawą, że nie mogą przyszłości swojego kraju opierać tylko na zyskach pochodzących z ropy.

Inwestują coraz chętniej w nowe technologie, a otwarcie na kryptowaluty jest tego następstwem naturalnym. Reklamy firm z obszarów blockchaina widać było nawet na wizytówce tego kraju – Burj Khalifa.

W jaki sposób dołączyć do grona inwestorów?

Wszyscy, którzy we wspomnianych wydarzeniach nie uczestniczyli, mają także szansę na zainwestowanie w część z powyższych projektów na dosyć wczesnym etapie. Niedawno między innymi pisaliśmy o nowym tokenie ARI10, który będzie już niebawem dostępny w sprzedaży publicznej. Musimy pamiętać także o airdropie, który przygotował zespół dla pierwszych zainteresowanych.

Więcej informacji dotyczących nowych projektów możemy znaleźć na ich oficjalnych stronach, do których linki znajdziemy powyżej. Aby być całkowicie na bieżąco, to warto dołączyć także do kanałów na Telegramie, gdzie zespoły informują o wszelkich postępach oraz także bieżących wydarzeniach.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Inwestowanie w konopie na eToro [Wprowadzenie]

Next Post
Bitcoin Time

Bitcoin Time Czy Warto? Opinie

Related Posts