Olymp Trade - Opinie 2022 Czy Warto? | Rejestracja Forum Platforma

Olymp Trade – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Bitcoin Time

Zanim się zarejestrujesz u jakiegokolwiek internetowego brokera, to powinieneś dokładnie sprawdzić wszelkie regulacje firmy. W sieci niestety jest sporo oszustów, którzy nie są w żadnym wypadku regulowani prawnie. Mają zamiar jedynie ukraść pieniądze należące do klienta. Na pierwszy rzut oka wyglądają profesjonalnie, ale tak naprawdę nie ma żadnej regulacji. Warto poszukać regulaminu na internetowej stronie brokera. W znacznej większości przypadków informacje o samej regulacji, jak i o rejestracji znajdują się na samym dole strony.

Czym tak naprawdę jest Olymp Trade?

Jeśli chodzi o Olymp Trade, to jest to firma w pełni legalna oraz regulowana. Broker ten jest regulowany od 2016 roku przez Międzynarodową Komisję Finansów. Wiemy, że Olymp Trade został objęty kategorią oznaczoną jako “A”. Oznacza to o wiele więcej korzyści oraz także bezpieczeństwa dla klientów.

 

Olymp Trade sprawdź jak dołączyć – Rejestracja 

Olymp Trade – Najważniejsze informacje

Typ Robot
Minimalna wpłata $250
Wskaźnik zwycięstwa 95%
Czas trwania wycofania 24 godziny
Aplikacja mobilna Nie
Obsługiwane kryptowaluty  BTC, ETH, XRP, BCH, LTE

Kategoria ta oznacza, że Komisja Finansowa gwarantuje odszkodowanie pieniężne do 20 000 euro. Fundusze handlowców są zatem zabezpieczone, gdy wystąpi jakiś błąd, czy też będziemy mieli do czynienia z bankructwem brokera, czy też banku. Komisja Finansowa służy pomocą, gdy mamy jakiekolwiek pytania, wątpliwości, czy też problemy.

Naruszenie zasad certyfikatu skutkuje niczym innym, jak utratą licencji. Poza tym regulator weryfikuje realizację wszelkich transakcji brokera. Ponad pięć tysięcy zleceń realizowanych jest przez pracowników IFC. Jako trader możemy być pewni, że uzyskamy możliwie najlepszą egzekucję właśnie dzięki Olymp Trade, który jest potwierdzony przez IFC.

Siedziba regulatora znajduje się w Londynie oraz w Hongkongu. Jest to organ międzynarodowy dla brokerów. Podsumowując, Olymp Trade pokazuje nam, że jest to legalna oraz prawdziwa firma. Do tego dochodzi oficjalna regulacja, a więc nie ma czego się obawiać.

Olymp Trade sprawdź jak dołączyć – Rejestracja 

Czy Olymp Trade jest tak naprawdę bezpieczny?

Na pewno ten broker internetowy jest nie tylko dobry, ale także bezpieczny. Na bezpieczeństwo składa się także potwierdzenie naszego numeru telefonu. Dzięki temu nasz profil jest w pełni zabezpieczony, jak i bezpieczny.

Pieniądze klientów zarządzane są w bankach europejskich, które są także w całości regulowane. Jeśli dokonujemy wpłaty, czy też wypłaty, to Olymp Trade jedynie korzysta z system płatności regulowanych. Są to karty kredytowe, portfele online, a także transakcje bankowe. Poza tym broker nie wykorzystuje swoich pieniędzy do spekulacji, czy też do hedgingu. Fundusze są naprawdę bezpieczne.

Olymp Trade sprawdź jak dołączyć – Rejestracja 

Aby móc jeszcze bardziej zwiększyć samo bezpieczeństwo swojego konta, to możemy włączyć dwuskładnikowe uwierzytelnienie. Funkcja ta zapewnia logowanie podwójne do naszego konta. Po zalogowaniu się na konto otrzymujemy weryfikacyjny kod SMS lub też możemy użyć aplikacji o nazwie Google Authentication. Funkcja ta zatrzyma z pewnością hakerów.

Co się kryje za nazwą Olymp Trade?

Olymp Trade działa już od roku 2016. Akceptuje on międzynarodowych handlowców. Sama strona internetowa brokera jest własnością, jak i jest zarządzana przez firmę o nazwie Inlustris Ltd. Siedziba firmy mieści się w James Street. Agentem jestem firm Wallford Limited. Ma oba siedzibę w KPMG Center na Cyprze. Obie firmy są legalne i zarajestrowane w sposób oficjalny.

Olymp Trade Opinie

Broker oferuje handel na rynku Forex, a także handel opcjami. Jak widać bezpośrednio na stronie, platforma wraz z brokerem zdobyły sporo nagród od serwisów i instytucji za profesjonalizm, jak i za rzetelność. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że Olymp Trafe to sponsor zespołu LCR Honda na MotoGP z roku 2019.

Ocena Olymp Trade | Recenzja

Ocena Olymp Trade | Recenzja
97 100 0 1
Dzięki Olymp Trade możesz zarobić wystarczająco dużo pieniędzy nawet z jednej sesji trwającej dziesięć minut każdego dnia.
Dzięki Olymp Trade możesz zarobić wystarczająco dużo pieniędzy nawet z jednej sesji trwającej dziesięć minut każdego dnia.
97/100
Total Score
 • Opiekun i Mentor Olymp Trade
  93/100 Amazing
  Duży plus. Częsty kontakt z nami bezpośrednio przez telefon. Dlatego warto podać prawidłowy numer telefonu.
 • Prowizje i Opłaty Olymp Trade
  98/100 The best
  Opłaty i prowizje standardowe jak w swoim banku. Nie ma dodatkowych opłat za przelew.
 • Dostępność i płynność Olymp Trade
  98/100 The best
  Przez okres testowania 30 dni nie zauważyłem większych problemów z dostępnością awariami itp. Przez chwile miałem problem z logowaniem do systemu.
 • Wpłaty i wypłaty Olymp Trade
  99/100 The best
  Pierwsza moja wpłata ok 1300 zł bez problemu. Wypłata ok 1500 po 30 dniach również nie stanowiła problemu. Oczywiście pełna weryfikacja danych KYC itp.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Post

Bitcoin Profit – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Related Posts