Giełda kryptowalut OKEx - Opinie, Rejestracja Opłaty | SCAM

Giełda kryptowalut OKX – Opinie SCAM

Giełda kryptowalutowa OKX jest jednym z najbardziej cenionych serwisów na rynku walut cyfrowych. Okazuje się, że można liczyć na wysoki wolumen dzienny, niskie prowizje i wygodną platformę transakcyjną. Ponadto, nie bez znaczenia jest bogaty wybór par walutowych.

Giełgda kryptowalutowa OKX SCAM

Platforma działa na rynku od roku 2014. Cechuje się zatem doświadczeniem i wiedzą. Z jakich funkcji korzystają odbiorcy? Firma posiada siedziby na Seszelach i Malcie. Udostępnia klientom wiele możliwości co do handlowania walutami wirtualnymi. Jeśli chodzi o dzienny wolumen, jest to jedna z największych giełd kryptowalut. Atutem OKX jest ciągłe poszerzanie oferty i jej rozwijanie.

Ponadto, giełda jest wzbogacana o kolejne udogodnienia, co ułatwia efektywny handel. W poprzednich latach nie występowały żądne incydenty, które mogłyby wpłynąć negatywnie na odbiór klientów. Z pewnością jest to marka godna zaufania, która cały czas stawia na wysoki poziom usług.

NIE POLECAMY KORZYSTAĆ Z GIEŁDY OKX ! 

Giełda OKX zapewnia szybkie i wygodne kupowanie, jak i sprzedawanie kryptowalut. Odbiorcy korzystają z opcji  zleceń oczekujących i szybkiego handlu, co wpływa na ich wygodę.

Najważniejsze zalety giełdy OKX

Inwestorzy mogą sprawnie udzielać pożyczek za pomocą serwisu, które są wykorzystywane do handlu z dźwignią finansową. Pożyczkodawca otrzyma prowizje od inwestycji, które zakończyły się sukcesem. Co ciekawe, platforma obsługuje ponad sto walu wirtualnych, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj to, czego oczekuje. Nowi odbiorcy wykorzystają obszerną akademię, gdzie znajdą cenne wskazówki dotyczące pierwszych inwestycji. Nie bez znaczenia jest fakt, że najbardziej aktywni inwestorzy korzystają z kont VIP, które bazują na lepszych warunkach handlu i niższych prowizjach.

Rejestracja i weryfikacja danych na OKX

Podczas rejestrowania konta, odbiorca podaje dane osobowe i teleadresowe. W tym wypadku trzeba załączyć fotokopię lub skan dokumentu tożsamości. Czas oczekiwania wynosi do kilku godzin, jednak czasami trwa to kilka dni roboczych. Obowiązek weryfikacji wskazuje na to, że giełda OKX nie jest serwisem dającym prywatność. Wymogi te są związane z licencjami międzynarodowymi, jakie posiada platforma.

Niezwykle ważne jest to, że początkujące osoby mogą skorzystać z promocji. Z powodzeniem uzyskamy bonus powitalny w wysokości 10-100 USD. Jak otrzymać taki bonus? Konieczne jest wykonanie kilku czynności. Oczywiście najważniejsza jest rejestracja na giełdzie i weryfikacja tożsamości (za to uzyskujemy 10 USD). Uzyskanie wyższej kwoty wiąże się ze zmiennymi warunkami. Konieczne jest sprzedanie lub zakupienie kryptowaluty o danej wartości lub wykonanie obrotu, handlując na kontraktach.

Nowo powstałe kontro trzeba zasilić daną kwotą,  co pozwoli nam korzystać z serwisu. Możliwe jest wykonanie przelewu z portfela kryptowalutowego, za pomocą wpłacenia jednej z walut, obsługiwanych przez giełdę OKX. Giełda daje możliwość dokonania wpłaty w dolarach amerykańskich. To pozwala na korzystanie z platformy nawet wtedy, gdy nie posiadamy jeszcze walut cyfrowych. Serwis ponadto obsługuje płatności szybkim przelewem bankowym, wpłaty kartkami płatniczymi i wpłaty z portfeli elektronicznych. Środki pieniężne są księgowane w ciągu kilkunastu sekund.

Opłaty transakcyjne i prowizje na giełdzie OKX

Warto zauważyć, że giełda OKX odznacza się brakiem prowizji za wpłaty oraz wypłaty z konta. Operacje tego typu są darmowe, jednak trzeba liczyć się z tym, że jedynie jedna wypłata w ciągu dnia jest darmowa. Za kolejne zlecenia trzeba będzie dokonać płatności. W przypadku opłat transakcyjnych, występuje tu podział na sprzedawców i kupców. Prowizja przy zakupie kształtuje się na poziomie 0,03 do 0,05%. Opłata od sprzedaży kryptowaluty to wartość od 0,015 do 0,020%. Porównując do innych rozwiązań, są to bardzo dobre wyniki. Niskie prowizje przekładają się na większą satysfakcję z dokonywanych inwestycji. Nie zapominajmy o tym, że wpływ na wysokość prowizji ma status konta i wysokość 30-dniowego obrotu.

Opinie klientów giełdy OKX

Opinie klientów giełdy są bardzo dobre. Odbiorcy postrzegają serwis jako jeden z największych giełd wirtualnych walut. Plusem jest z pewnością możliwość handlowania z dźwignią i bogaty wybór par.

Podsumowują warto stwierdzić, że giełda OKEx ma wiele zalet. Jej mocne strony to:

 • bogaty wybór par kryptowalutowych,
 • bezpłatne wypłaty i wpłaty,
 • niskie opłaty transakcyjne,
 • akademia dla osób początkujących,
 • przejrzysta platforma w wersji mobilnej i przeglądarkowej,
 • wysokie bezpieczeństwo,
 • program VIP dla aktywnych klientów,
 • wysoki wolumen,
 • możliwość handlu z dźwignią finansową itp.

Tak dużo zalet wskazuje, że OKX to renomowane miejsce do sprzedawania i kupowania kryptowalut. Czy istnieją też słabe strony serwisu? Brak obsługi waluty PLN. Nowi użytkownicy są dokładnie weryfikowani, a dłuższy czas oczekiwania ze strony supportu może wpływać na dyskomfort. Jednakże zalety znacząco przewyższają nam wadami. Z giełdy OKX aktualnie korzystają inwestorzy na całym świecie.

Ocena OKX Opinie | Recenzja OSZUŚCI

Ocena OKX Opinie | Recenzja OSZUŚCI
8 100 0 1
NIE POLECAMY KORZYSTAĆ Z GIEŁDY OKX ! 
NIE POLECAMY KORZYSTAĆ Z GIEŁDY OKX ! 
8/100
Total Score
 • Prowizje i Opłaty OKX
  10/100 Awfully
  Opłaty i prowizje standardowe jak w swoim banku. Nie ma dodatkowych opłat za przelew.
 • Dostępność i płynność OKX
  10/100 Awfully
  Przez okres testowania 30 dni nie zauważyłem większych problemów z dostępnością awariami itp. Przez chwile miałem problem z logowaniem do systemu.
 • Wpłaty i wypłaty OKX
  10/100 Awfully
  Wypłata ok 3300 zł po 30 dniach również nie stanowiła problemu. Oczywiście pełna weryfikacja danych KYC itp.
 • PROGRAM PARTNERSKI
  1/100 None
  NIE POLECAMY KORZYSTAĆ Z GIEŁDY OKX i PROGRAMU PARTNRSKIEGO  
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Post

Token Kryptowaluta FAME od FAME MMA – gdzie kupić Giełda

Next Post

Yuan Pay Group – Opinie Rejestracja Platforma Inwestycyjna

Related Posts