eToro – Opinie Recenzja brokera – Rejestracja warto?

W chwili obecnej wiele osób zaczęło się interesować rynkami finansowymi. Mając tę kwestię na uwadze została stworzona specjalna platforma o nazwie eToro. W Polsce ta platforma dopiero niedawno zaczęła zyskiwać dużą popularność. Aczkolwiek warto powiedzieć, że swój początek miała już w 2006.

Została ona założona w Izraelu przez programistę technologii handlu finansowego. W chwili obecnej eToro uważane jest za pioniera, jeżeli chodzi o handel kopiami społecznościowymi. Inną ciekawą informacją jest także to, że platforma ta w chwili obecnej posiada ponad dziewięć milionów użytkowników na całym świecie.

Natomiast w dalszym ciągu ewoluuje i każdego roku grono tych osób w znaczący sposób się powiększa. Platforma ta prowadzi współpracę aż z 170 krajami na całym świecie. Wpływ na takie zjawisko ma przede wszystkim fakt, iż eToro daje możliwość inwestowania zarówno w akcje, jak i w kryptowaluty. Stwarza także sposobność handlu aktywami CFD.

Czym jest eToro?

Platforma eToro jest to nic innego, jak strona inwestycyjna do tradingu wirtualną walutą. Dzięki temu użytkownicy tej platformy mają sposobność handlowania zarówno aktywami, jak i kontraktami różnicowymi.

Warto powiedzieć również to, że eToro zostało wyposażone w nowoczesne algorytmy, które zostały stworzone wyłącznie w oparciu o nowoczesną technologię. Platforma ta została także stworzona w oparciu o sztuczną inteligencję.

A jak powszechnie wiadomo jest to bardzo kluczowe, jeżeli dana strona ma funkcjonować wyłącznie na jak najwyższych standardach. Bowiem tylko wtedy zostają spełnione wszystkie standardy nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nic więc dziwnego, że eToro każdego roku przyciąga coraz większe grono użytkowników. Oprócz tego jest to bardzo oryginalna oraz innowacyjna propozycja w świecie Forex.

Jak zacząć handel na platformie eToro?

Każda osoba, która jest zainteresowana rozpoczęciem handlu na platformie eToro może to zrobić w kilku prostych krokach. Przede wszystkim w pierwszej kolejności należy wejść na główną stronę tej platformy. Warto również zaznaczyć, iż jest ona w pełni darmowa dla wszystkich użytkowników.

Następnym ruchem, jakiego trzeba dokonać, aby móc korzystać z eToro jest nic innego, jak złożenie konta. Jeżeli już założymy pomyślnie konto to w następnej kolejności może dokonać wpłaty, którą będziemy chcieli operować. Warto także zaznaczyć, iż znalezienie różnorodnych aktywów na tej stronie odbywa się w sposób sprawny i przejrzysty.

Aktywa takie można kupować zarówno bezpośrednio, ale również można wybrać inne interesujące nas opcje, które są dostępne na platformie eToro. Inną kwestią, która wyróżnia eToro na tle konkurencji jest w szczególności opcja social tradingu.

Firma eToro (Europe) Ltd.
Kraj Cypr
Rok powstania 2007
Strona www www.etoro.com
Typ brokera MM (Market Maker)
Minimalny depozyt 50$
Wpłaty/Wypłaty przelewy bankowe, karty kredytowe
płatności internetowe (PayPal, Skrill Neteller, Webmoney)
Minimalna pozycja 0,01 lota
Dźwignia max 1:30 klient detaliczny
max 1:400 klient profesjonalny
Waluty rachunków USD
Ochrona przed ujemnym saldem TAK
Platformy eToro, WebTrader, OpenBook
Regulacje/Licencje FCA(Wielka Brytania), CySec(Cypr)
Support Angielski
Instrumenty ponad 500
Konto DEMO TAK

Opinie klientów

Jeżeli chodzi o opinie klientów to należy powiedzieć, że użytkownicy tej platformy ogłosili eToro numerem jeden na rynku finansowym. Wpływ na takie zjawisko ma w szczególności kwestia tego, że eToro wyprzedza trendy i daje swoim klientom poczucie bezpieczeństwa oraz korzystania z różnych ciekawych funkcji.

Warto też wspomnieć o tym, że eToro rozszerzyło zakres swoich usług o zasięgi na rynkach kryptowalut fizycznych. Do jednych z opinii klientów można zaliczyć:

– “Jestem bardzo zadowolony z tej platformy. Daje ona wiele możliwości i łatwo się po niej poruszać.”

– “Długo szukałem czegoś takiego. W porównaniu z innymi platformami do handlu finansowego ta nie ma sobie równych. Jestem zadowolony.”

– “Bardzo ciekawa platforma. Miło mnie zaskoczyła.”

Co należy zaliczyć do zalet wynikających z eToro?

Do głównych zalet wynikających z eToro należy zaliczyć przede wszystkim takie kwestie jak: łatwa rejestracja, duże możliwość zarobku, przejrzystość strony, brak jakiegokolwiek ograniczenia wyłącznie do handlu kontraktami CFD, bardzo intuicyjny interfejs strony, jak również możliwość wniesienia minimalnego depozytu w wysokości 200 euro.

Wady platformy eToro

Jeżeli chodzi o wady platformy eToro to trzeba do nich zaliczyć w szczególności to, że rachunek prowadzony jest w USD. Innych wad nie zauważono.

Czym jest social trading?

Przez określenie social trading leży rozumieć nic innego, jak handel społecznościowy. To właśnie dzięki niemu istnieje swoista sposobność do interakcji z pozostałymi użytkownikami usług brokerskich. Trzeba również powiedzieć, że social trading daje możliwość obserwowania ruchów na stronie, które są dokonywane przez konkretnych inwestorów.

Dzięki temu można takie dane w odpowiedni sposób skopiować, a następnie wykorzystać podczas dokonywania własnych inwestycji. To właśnie wzorowanie się na takich strategiach inwestycyjnych przynoszą największe korzyści finansowe. W szczególności, jeżeli chodzi o osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem finansowym.

Czy platforma eToro jest bezpieczna?

Jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa związane z eToro to należy powiedzieć, że wszystkie dane użytkowników tej platformy są w odpowiedni sposób zabezpieczone i chronione.

Otóż, trzeba zaznaczyć również to, że platforma ta daje możliwość znalezienia wyłącznie legalnych oraz uczciwych ofert. Jest to z całą pewnością miejsce godne zaufania, w którym nie ma możliwości wyłudzenia danych osobowych lub środków finansowych.

Konto demo

Osoby, które nie są jeszcze w pełni zdecydowani na założenie stałego konta mają możliwość skorzystania z wersji demo. Wersja demo platformy eToro jest oferowana przede wszystkim w kierunku początkujących biznesmenów. Podczas korzystania z tej wersji wszystkie straty finansowe nie są rzeczywiste.

W związku z tym nie przyczyniają się w żaden sposób do utraty kapitału. Sprawa wygląda podobnie także w przypadku zysków. One również nie są wypłacane. Głównym zadaniem tej wersji jest przygotowanie użytkownika do zarabiania pieniędzy na koncie stałym, aby mógł on rozeznać się w działaniu platformy. Trzeba też powiedzieć, że zarówno wersja stała, jak i wersja demo posiadają bardzo pozytywne opinie.

Broker eToro Pytania i Odpowiedzi

Tak, deponowanie pieniędzy na Twoim rachunku jest absolutnie bezpieczne i poufne! Komunikacja związana z wszystkimi transakcjami opiera się na technologii Secure Socket Layer (SSL), dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje osobiste dane są bezpieczne.

W zależności od przepisów regionalnych i krajowych minimalna kwota pierwszej wpłaty waha się od 50 do 10000 USD.

Klienci mogą wypłacać środki ze swojego rachunku eToro w dowolnym momencie. Środki można wypłacać do kwoty salda rachunku eToro pomniejszonej o wykorzystaną kwotę depozytu zabezpieczającego.

Środki wypłacane są za pomocą tej samej metody, co wcześniej użyta do dokonania wpłaty — trafiają też na ten sam rachunek, z którego zostały wpłacone. Płatności będą dokonywane w następującej kolejności:

 1. Karta kredytowa
 2. PayPal
 3. Przelew bankowy

W ciągu 2 dni roboczych od złożenia wniosku wyślemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem wypłaty.

Zazwyczaj środki otrzymasz w ciągu kilku dni. Może to jednak potrwać do 10 dni roboczych, w zależności od użytej metody płatności:

 1. Minimalna kwota wypłaty to 30 USD
 2. Na rachunku muszą znajdować się dostępne środki
 3. Rachunek musi być zweryfikowany, co oznacza, że przy profilu musi znajdować się zielony „ptaszek” (jeśli Twój rachunek nie został jeszcze zweryfikowany, skontaktuj się z nami i prześlij wymagane dokumenty)

Twoje dane osobowe, dane płatnicze oraz dokumentacja towarzysząca są chronione przez surowe zasady bezpieczeństwa informacji eToro. Wdrożyliśmy surowe wytyczne dotyczące ochrony prywatnych danych, dzięki czemu spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników usług finansowych.

Ocena Infinity App Opinie | Recenzja Brokera

Ocena Infinity App Opinie | Recenzja Brokera
91 100 0 1
Uważam brokera eToro za jednego z lepszych i bezpieczniejszych brokerów dostępnych na Polskim rynku. Dużą zaletą eToro jest możliwość kopiowania ruchów oraz inwestowanie w ułamki akcji.
Uważam brokera eToro za jednego z lepszych i bezpieczniejszych brokerów dostępnych na Polskim rynku. Dużą zaletą eToro jest możliwość kopiowania ruchów oraz inwestowanie w ułamki akcji.
91/100
Total Score
 • Opiekun i Mentor i wsparcie eToro
  80/100 Very good
  Wsparcie opiekunów powinno być zdecydowanie lepsze. Tutaj jest lekki minus ponieważ nie kontaktują się sprawnie. Często mają spóźnione sygnały niestety.
 • Prowizje i Opłaty eToro
  90/100 Amazing
  Opłaty i prowizje standardowe jak w swoim banku. Nie ma dodatkowych opłat za przelew.
 • Dostępność i płynność eToro
  95/100 The best
  Platforma działa nieprzerwanie. Nie są odnotowywane problemy z dostępnością.
 • Wpłaty i wypłaty eToro
  100/100 The best
  Nie ma problemu z wpłatami i wypłatami środków na konto bankowe w eToro
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Wykradł 250 tys. zł oferując swoje koparki kryptowalut

Next Post

Inwestowanie w konopie na eToro [Wprowadzenie]