Ethereum oraz Bitcoin tanie rekordowo w 2022r. - KryptoPay

Ethereum oraz Bitcoin tanie rekordowo w 2022r.

Cena jednego Bitcoina spadła gwałtownie do około 24 000 USD, najniższego poziomu od dobrych osiemnastu miesięcy. Kryptowalutowa zima uderzyła silnie w rynek walut wirtualnych w poniedziałek, gdy cena Bitcoina spadła gwałtownie do około 25 000 USD, poziomu najniższego od osiemnastu miesięcy.

Największy na świecie zasób cyfrowy spada na początku tegoż tygodnia ponad sześć procent w wyniku obaw i ruchów rosnących risk-off z powodu wzrostu gwałtownego inflacji na całym świecie, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Ether, która jest drugą co do wielkości kryptowalutą spada również do jedynie 1280 USD.

BTC (Bitcoin) w ciągu następnych sześciu miesięcy skapituluje i osiągnie w cyklu dno

Bitcoin osiągnął poziom rekordowy ponad 68 000 USD w listopadzie ubiegłego roku. Od tego czasu spadł o ponad sześćdziesiąt procent. W wątku na Twitterze współtwórca internetowej analitycznej platformy CryptoQuant – Venturefounder, prognozuje, że w roku 2022 będzie rokiem istnej “kapitulacji” Bitcoina.

Czytaj więcej: Bitcoin Millionaire opinie

Zakres dolny spadkowego impulsu na poziomie 14 000 USD oznaczałby spadek dla Bitcoina o około osiemdziesiąt procent z poziomu rekordowego 68 000 USD. W innym tweecie analityk zauważył, że spadek BTC/USD do 25 000 USD oznacza, że Tesla posiada aż 268 milionów dolarów straty niezrealizowanej na inwestycji w Bitcoiny, co w zasadzie odpowiada niemal 27 tysięcy samochodów firmy.

ETH (Ether), druga kryptowaluta co do wielkości także traci

Ceny Ethereum uległy mocnej przecenie w weekend, co spowodowało, że drugi co do samej wielkości zasób cyfrowy na świeci spadł grubo poniżej szczytu z roku 2018. Dostawca analiz  on-chain – Glassnode poinformował, że sam rynek Ethereum spadł poniżej “Zrealizowanej ceny ETH”, która wynosi 1781 USD. W poniedziałek kryptowaluta spada grubo ponad 1300 USD. Spowodowało to, że aż 40 procent uczestników posiada straty niezrealizowane.

Sprawdź również: Ethereum Trader opinie

Jak będzie to wyglądało w przyszłości, czas pokaże. Warto obserwować na bieżąco rynek i ocenić, w którą stronę to wszystko idzie. Na pewno warto się zasugerować tym wszystkim, co się dzieje i ocenić całokształt. Pewnych zmian nie można przewidzieć. Jest to oczywiste. Warto jednak czytać wszelkie analizy, którymi zajmują się analitycy, jak i eksperci finansowi, a szczególnie ci, którzy się zajmują się na co dzień kryptowalutami. Zapamiętajmy sobie to i miejmy na uwadze.

Czas pokaże jak będzie stał Bitcoin oraz Ethereum. Tak naprawdę może być bardzo różnie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Post

Jak jest różnica pomiędzy Luna vs Luna Classic?

Next Post

Platforma pożyczkowa Celsus wstrzymuje wypłaty – początek kryzysu?

Related Posts