Bitcoin Time Czy Warto? Opinie

Bitcoin Time

W dzisiejszych czasach na popularności zyskuje handel kryptowalutami. Jednak nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Wymaga to przynajmniej minimalnego doświadczenia w sprawach związanych z giełdą. Dlatego bardzo często osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z giełdą, na samym starcie rezygnują. Stąd powstanie platformy Bitcoin Time, która przeznaczona jest dla tych początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych.

Bitcoin Time – To co musisz wiedzieć na start

Platforma ta nie jest typową giełdą z kryptowalutami, lecz dzięki niej możemy przeprowadzać różnego rodzaju transakcje związane z kryptowalutami. Warto dodać, że początkujący użytkownicy odnajdą się na tej platformie bez problemu. Wszystko oparte jest na prostej zasadzie szybkiej sprzedaży poprzez wybranie opłacalnej transakcji. Wszystko dzieje się automatycznie, więc tu wiedza osoby, która chce dokonać transakcji, nie musi być wcale taka obszerna. Jedyną rzeczą, jaką musi wykonać użytkownik to dokonanie rejestracji oraz wpłata środków do swojego depozytu. I gotowe możemy zacząć działać.

Bitcoin

Bitcoin Time – Najważniejsze informacje

Typ Bitcoin Robot
Minimalna wpłata $250
Wskaźnik zwycięstwa 95%
Czas trwania wycofania 24 godziny
Aplikacja mobilna Nie
Obsługiwane kryptowaluty BTC, ETH, XRP, BCH, LTE

Rejestracja oraz logowanie

Proces rejestracji nowego użytkownika jest niezwykle prosty. Wystarczy, że podamy podstawowe dane takie jak:

 • Adres e-mail na który rejestrujemy konto
 • Imię
 • Numer telefonu
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło (warto by było ono jak najbardziej złożone)

Jeśli zapomnimy hasła, możemy skorzystać ze specjalnej opcji przywrócenia hasła i wtedy dostajemy specjalny mail. Po utworzeniu hasła musi aktywować konto, poprzez klikniecie mail. Gdy mamy już to zrobione wystarczy, że dokonamy wpłaty do naszego depozytu i możemy zacząć już swoją przygodę z kryptowalutami.

 

Zasady działania platformy

Platforma działa na zasadzie wykonywania transakcji kup/sprzedaj. Specjalne boty korzystają z wykresów i za nas szukają najkorzystniejszych transakcji, tak byśmy mogli zarobić, jak najwięcej. Wszystko odbywa się całkowicie automatycznie. Wszystko oparte jest o specjalne algorytmy, przez co transakcje odbywają się szybciej lepiej i bez jakichkolwiek emocji.

Boty, które wykonują wszystko za nas

Boty, które zostały zastosowane na platformie Bitcoin Time, oparte są o najwyższą technologię, dzięki czemu działają nie zawodnie i bez problemu. Dzięki użyciu takiej technologii wszystkie operacji zostały w 100% zautomatyzowane. Wpływ człowieka tu jest bardzo niewielki i sprowadza się do założenia konta i obserwowania jak to wszystko działa. Przez takiego typu rozwiązanie, platforma ta jest bardzo przyjazna dla początkujących osób i dzięki temu zyskuje na popularności. Tak, więc jeśli nie wiesz gdzie zacząć swoją przygodę, spróbuj zacząć od Bitcoin Time.

Kryptowaluty Trading Bot Ranking

9

Bitcoin Millionaire Wartościowa platforma

Bitcoin Millionaire to tradingowy bot, wykorzystujący w swojej pracy zaawansowane algorytmy.
8

Bitcoin Power Często wybierana przez czytelników

Otwarcie konta z Bitcoin Power jest procesem bardzo prostym. Przetestowaliśmy ten proces sami i z ogromną przyjemnością dowiesz się, że samo otwarcie konta jest całkowicie bezpłatne.
7.5

British Bitcoin Profit Nowość na polsce

British Bitcoin Profit wymaga niskiego depozytu, aby móc rozpocząć. W rzeczywistości jest to jeden z możliwie najniższych depozytów na rynku. 
7.5

Bitcoin Era klastyczna platforma

Bitcoin Era działa w oparciu o bardzo inteligentne roboty. Nabywają one kryptowaluty w momencie, w którym ich cena jest niska relatywnie, aby je następne sprzedać, gdy ona poszybuje znacznie w górę. 
7.5

Quantum Code Dostępna dla wybranych

Według zespołu systemu handlowego Quantum Code, oprogramowanie dostarczyć może do 85 procent dokładności. Najważniejsze jest to, że oprogramowanie nigdy nie traci.

Zasady przeprowadzania operacji wpłaty, czy też wypłaty

Jeśli chcemy zacząć handlować na platformie, to jesteśmy zobowiązani do wpłacenia minimalnej kwoty do depozytu (wynosi ona 250 dolarów). Jeśli chodzi o realia zagraniczne, ta kwota nie jest zbyt duża i praktycznie każdy jest w stanie uiścić taką kwotę. Gdy środki zostaną zaksięgowane (czas oczekiwania do 24 godzin), możemy zacząć przeprowadzać swoje pierwsze transakcje na rynku kryptowalut.

Płatności możemy dokonać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, jak i za pomocą karty kredytowej. Teraz już wszystko zależy od użytkownika i tego, jak będzie zarządzać swoim depozytem. Czy od razu wszystko wykorzysta, czy tylko jaką część. Nasze zyski zostają przypisane do naszego depozytu tuż po zakończeniu danej transakcji.

Opinie na temat Bitcoin Time

Według opinii wielu użytkowników Bitcoin Time jest bardzo rzetelną, bezpieczną i wiarygodną platformą. Posiadają oni specjalne licencje, które zezwalają na prowadzenie działalności na całym świecie. Zarządzający platformą mają spore doświadczenie i są specjalistami na temat prowadzenia takiego rodzaju platformy.

W razie jakichkolwiek pytań mamy do dyspozycji obsługę klienta, która praktycznie od razu udziela odpowiedzi, więc o to także nie trzeba się martwić. Platforma posiada liczne zabezpieczenia, dzięki czemu mamy tutaj wysoki priorytet bezpieczeństwa. Skuteczność platformy wynosi, aż 97%, tak więc można na spokojnie korzystać z niej bez żadnych obaw.

Bitcoin Time FAQ

Wszystko zależy od Ciebie. Możesz grać przez 20-45 min a możesz grać również przez 24h.

Nie Bitcoin Time to nie scam.

Ocena Bitcoin Time Opinie | Recenzja

Ocena Bitcoin Time Opinie | Recenzja
92 100 0 1
Uważam Bitcoin Time za jedną z lepszych aplikacji, z której na pewno mogą skorzystać osoby doświadczone. Aplikacja posiada bardzo rozbudowany system a na wielki plus jest kontakt opiekuna i pełne wsparcie techniczne. Kontaktuje się z nami i prowadzi nas krok po kroku.
Uważam Bitcoin Time za jedną z lepszych aplikacji, z której na pewno mogą skorzystać osoby doświadczone. Aplikacja posiada bardzo rozbudowany system a na wielki plus jest kontakt opiekuna i pełne wsparcie techniczne. Kontaktuje się z nami i prowadzi nas krok po kroku.
92/100
Total Score
 • Opiekun i Mentor Bitcoin Time
  89/100 Amazing
  Duży plus. Częsty kontakt z nami bezpośrednio przez telefon. Dlatego warto podać prawidłowy numer telefonu.
 • Prowizje i Opłaty Bitcoin Time
  88/100 Amazing
  Opłaty i prowizje standardowe jak w swoim banku. Nie ma dodatkowych opłat za przelew.
 • Dostępność i płynność Bitcoin Time
  90/100 Amazing
  Przez okres testowania 30 dni nie zauważyłem większych problemów z dostępnością awariami itp. Przez chwile miałem problem z logowaniem do systemu.
 • Wpłaty i wypłaty Bitcoin Time
  100/100 The best
  Pierwsza moja wpłata ok 1300 zł bez problemu. Wypłata ok 1500 po 30 dniach również nie stanowiła problemu. Oczywiście pełna weryfikacja danych KYC itp.
Total
0
Shares
1 comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Polskie projekty z branży kryptowalutowej w Dubaju

Next Post

SQUID się okazał być scamem. Twórcy przeprowadzili – rug pull

Related Posts